Android TV priedėliai

Android tv priedeliai

Šiuo metu TV priedėlių pasirinkimas yra labai platus, o jų galimybės gali būti labai panašios ir mažai skirtis nuo kitų,  todėl  kartais gali būti sudėtinga išsirinkti tinkamiausią variantą. Daugelis jų gali būti naudojami su praktiškai bet kuriais šiuolaikiniais spalvotais televizoriais,  net ir su tais  kurie nepasižymi funkcionalumu, arba neturi HDMI jungties.

Pavyzdžiui kaip tokie Android TV priedėliai ne tik atveria gan dideles galimybes, bet ir pasižymi paprastu naudojamu. Tik norint pasinaudoti visomis šio prietaiso galimybėmis, yra būtinas geras interneto ryšys. O norint, kad TV programos veiktų nepriekaištingai, turi nebūti kliūčių ar kokių elektrinio triukšmo šaltinių, kurie gali sukelti ateinančio signalo trukdžius, o taip pat į TV priedėlį ateinantis kabelis turi būti  toje vietoje, kurioje nebus judinamas mechaniškai.

Įvykus interneto tinklo sutrikimui, tuo pačiu momentu transliuota TV programa taip pat gali nutrūkti.  Jeigu yra galimybė, tai patartina atsivesti šviesolaidinį interneto kabelį iki pat TV priedėlio, nes šviesolaidinis kabelis yra atsparus įvairiems pašaliniams trikdžiams. O jeigu nėra tokios galimybės, tai norint sumažinti trikdžius, reikėtų naudoti bevielį Wi-Fi ryšį.  Pasirūpinus tinkamu TV priedėlio prijungimo prie interneto tinklo, galima naudotis tokiomis programomis kaip Skype, klausyti muzikos YouTube tinkle ar tiesiog skaityti naujienas internete.

Taip pat yra patartina nuolat atnaujinti naudojamas programėles. Tačiau tai pamiršti yra sudėtinga, nes televizoriaus ekrane pasirodo priminimas apie programinės įrangos atnaujinimą. Virtualioje erdvėje galima rasti ir įvairių taip vadinamų IPTV programų sąrašų. Tačiau daugybė atsiradusių sąrašų gan greitai dingsta. Daug patikimiau atrodo dinaminių IPTV sąrašų ieškojimas. Tuomet vartotojas gali pasirinkti TV  programą iš atnaujinto sąrašo, todėl taip yra užtikrinamas didesnis rodomų kanalų skaičius. Skirtingai nei kiti TV priedėliai, šis leidžia žiūrėti programas neprijungiant antenų.

Android TV priedėliai leidžia vartotojui pasiekti  taip vadinamus filmų bankus, ir dažnu atveju tai gali padaryti nemokamai. Taip pat Android TV priedėliai suteikia galimybę žiūrėti filmus, laidas ir serialus tiesiai iš prijungto išorinio USB įrenginio.

Kaip galima pastebėti,  šių priedėlių naudojimas yra tikrai nesudėtingas, todėl jais gali naudotis kiekvienas žmogus, kuris turi namuose televizorių.