Ar ankstyvas suknelės pasirinkimas ir greitos skyrybos yra susiję dalykai?

Greitos skyrybos

Šiandien vestuvinės suknelės paieškos yra kur kas malonesnės nei tuomet, kai skirtingų suknelių modelių asortimentas buvo pakankamai skurdus. Kita vertus, negalima pamiršti, kad didelė įvairovė neretai kelia ir didesnį galvos skausmą, nes peržiūrėjus ne viena šimtą suknelių, nebežinome, kas iš tikrųjų mums tiktų geriausiai ir ką įsigyti būtų verčiausia. Būtent todėl specialistai rekomenduoja vestuvinės suknelės pasirinkimui skirti ne vieną dieną, savaitę ir net ne vieną mėnesį. Trumpiau tariant, jei susižadėjote, būtų idealu būsimų vestuvių datą nustatyti po apytiksliai vienerių metų (arba bent jau pusmečio). Žinoma, kai kurie žmonės vadovaujasi prietarais, manydami, kad ilgas būsimų vestuvių planavimas ir greitos skyrybos yra du vienas nuo kito neatsiejami dalykai. Tačiau toks požiūris yra atgyvenęs ir neteisingas. Greitos skyrybos niekuo nesusijusios su atsakingu savo būsimos šventės planavimu. Taigi, jei norite neprašauti pro šalį ir nejausti jokio streso, nepamirškite šių patarimų.

  • Pirmiausia turite turėti pakankamai laiko. Kai žinosite, kad iki jūsų gražiausios gyvenimo šventės dar yra likę daug laiko, nejausite tokio didelio streso ir vestuvinę suknelę galėsite rinktis kur kas atidžiau, ramiau bei dėmesingiau. Be to, jei nuspręsite, kad nenorite rinktis iš jau pasiūtų suknelių asortimento, galėsite be vargo užsakyti individualios vestuvinės suknelės pasiuvimą. Nors tai užtruks, tačiau tikrai neviršys jūsų turimo laiko.
  • Taip pat labai svarbu, kad atsižvelgtumėte į konkretų metų laiką. Kaip žinia, vestuves rengiant mūsų šalyje, turime prisitaikyti prie greitai kintančių oro sąlygų. Ne tik žiemą, tačiau ir vasarą turime skirti pakankamai daug dėmesio tinkamiausio vestuvinės suknelės modelio pasirinkimui – priešingu atveju rizikuotume, kad suknelė nesuteiks mums norimo komforto (su ja bus peršalta arba priešingai – pernelyg karšta).
  • Labai aktualu ir tai, kokio modelio bei išmatavimų suknelę pasirinksite. Kiekviena nuotaka savo vestuvių dieną turėtų jausti didelį komfortą. Todėl suknelė turėtų būti pagaminta ne tik iš natūralių ir kokybiškų medžiagų, tačiau taip pat atitikti ir nuotakos kūno linijas. Jokiu būdu nesirinkite per daug aptemptos suknelės – tokiu atveju negalėsite jaustis jaukiai ir būsite suvaržytos.
  • Dar viena detalė, kurios nereikėtų praleisti pro savo akis – tai nuotakos suknelės spalva. Nors šiandien nemaža dalis būsimų nuotakų yra linkusios eksperimentuoti, tikrai nereikėtų persistengti. Vargu ar juoda vestuvinė suknelė bus tinkamas pasirinkimas, kuris nesukels aplinkinių neigiamos reakcijos. Todėl apgalvokite, kokia spalva būtų tinkamiausia.