Ar Lietuvoje verta bankrutuoti? (fizinio asmens bankrotas)

fizinio asmens bankrotasFizinio asmens bankrotas Lietuvoje sėkmingai veikia jau kelerius metus. Daugelis tautiečių džiaugiasi, kad tokia galimybė egzistuoja, kadagi kartais paprasčiausiai nelieka kitos išeitis, kaip tik iškelti sau bylą.

Lietuva, kaip ir kitos modernios valstybės, nustato tam tikras sąlygas, kurios leidžia bankrutuoti. Būtinos teisinės paslaugos, kad viskas būtų legalu ir apgalvota. Visgi, kyla natūralus klausimas, ar Lietuvoje bankrutuoti verta? Galbūt tai prastesnis pasirinkimas ir kur kas geriau bandyti po truputį grąžinti pasiskolintas sumas?

  1. Fizinio asmens bankrotas galimas tuomet, kai visa kreditoriams reikalinga suma viršija 25 MMA. Taigi, skola yra didelė. Tokiu atveju žmonės ieško būtų galinčių padėti bent kiek supaprastinti pinigų atidavimo procesą. Ši galimybė labai patogi, kadangi padės susisteminti skolą ir susidėlioti planą pinigų grąžinimo link.
  2. Kreditoriai dažniausiai būna nubrėžia labai ryškias datos linijas per kurias privalote pinigus atiduoti. Žinoma iš pradžių atrodo, kad po truputį pavyks viską grąžinti, tačiau vėliau pabaigos data vis labiau artėja, o problemos nemažėja. Taigi, dar vienas pliusas yra tai, kas dažniausiai laiko tarpas yra ženkliai nukeliamas ir skolininkas turi daugiau laiko skolai atiduoti.
  3. Bene pats svarbiausias pliusas yra tai, kad galiausiai vistiek pavyksta grąžinti mažesnę pinigų sumą, nei apskritai buvote skolingas. Žinoma, pinigų grąžinimas vyksta ne vienerius metus ir nėra malonu, kai kiekvieną mėnesį nuo Jūsų sąskaitos yra nuskaičiuojama tam tikra pinigų sumą, tačiau reziumė vistiek ne tik kad nepermokėsite, tačiau dar ir sėkmingai sutaupysite.
  4. Jums bus suteikiamos profesionalios teisinės paslaugos. Detaliai paaiškinama, kokie turėtų būti Jūsų tolimesni žingsniai, kaip dažnai bus paimami pinigai ir kitos detalės, kurios padeda paprasčiau suvokti, kokioje situacijoje esate. Tokios konsultacijos turėtų būti skiriamos visiems, kurie turi finansinių problemų.

Teisininkas šiame procese yra būtinas. Taigi, jeigu norite, kad byla būtų patenkinama – tokiu atveju rekomenduojame skirti tiek laiko ieškant specialisto, tiek dalį investicijų. Išspręskite savo finansines problemas labai greitai ir paprastai. Pasinaudokite galimybėmis, kurios palengvino gyvenimą daliai žmonių.