Ar naujos statybos butai – visada brangūs?

Daugeliui lietuvių gyvenimo svajonė yra sutaupyti nuosavam būstui. Juk jis tarsi suteikia garantiją, kad esate saugus, kad turite vietą, kurioje galima pabėgti nuo viso pasaulio. Tiesa, šiuo metu butų pasiūla rinkoje yra tokia plati, kad toli gražu ne visada yra paprasta rasti variantą, kuris Jums labiausiai tinka ir kurio galimybės yra prieinamos.

Dažniausiai daugiausia dėmesio sulaukia nauji butai Vilniuje, tačiau iki šiol gana gajus mitas, kad jie yra labai brangūs. Išties, naujos statybos butai tikrai nėra neįperkami, tad vietoje jų geriau peržiūrėkite kainas, kurios pateiktos net ir internete.

Dažniausiai mažesnė kvadratūra

Naujos statybos būstai dažniausiai yra mažesnės kvadratūros nei tie, kurie buvo pastatyti seniai. Žinoma, tai nėra taisyklė, tačiau praktika – būtent tokia. Ir dažniausiai žmonėms patinka, kadangi tokio buto išlaikymas kainuoja kur kas pigiau.

Kadangi kvadratūra yra mažesnė, žinoma, kad tokiu atveju ir butas kainuoja pigiau. Galbūt kvadrato kaina ir yra didesnė nei senos statybos buto, tačiau privalumas, kad net ir mažas butas – bus erdvus, tačiau galiausiai ne per brangus. Kiekvienas renkasi pats, kas jam labiausiai tinka, tačiau atminkite, kad ir mažos kvadratūros butas gali būti itin erdvus ir tuo pačiu talpus.

Kainą lemia lokacija

Natūralu, kad buto kainą labai dažnai lemia ir lokacija. Šiuo metu Vilniuje bene kiekviename rajone galima rasti butų, kurie yra naujos statybos, funkcionalūs ir dažniausiai atitinkantys šiuolaikinio žmogaus poreikius. Sunku atsakyti, kuris rajonas yra geriausias, tai priklauso nuo kiekvieno poreikių. Lygiai taip pat siūlome rinktis ir pagal kainą, kuri ne ką mažiau daro įtaką tinkamo rajono pasirinkimui.

Butas – puiki investicija

Atminkite, kad naujos statybos butas yra labai gera investicija, kuri leis ateityje jums jaustis ramiu, kad turite turtą, kuris visada bus paklausus. Žinoma, kad ne visada planuojama ateityje bustą parduoti. Tačiau žinojimas, kad jis gali leisti jums uždirbti tiek, kad galiausiai net įsigysite namą – dažniausiai tampa tikrai džiuginančiu saugumo rodikliu.