Durex Performa: viskas, ką reikia žinoti apie prezervatyvus

prezervatyvaiPrezervatyvai buvo naudojami jau Antikos laikais. Žinoma, pastarieji buvo gaminami iš visai kitų medžiagų, tuo tarpu tvirtumas nebuvo tokio aukšto lygmens, tačiau pagrindinė apsaugos funkcija išliko lygiai ta pati. Šiuo metu rinkoje galima atrasti labai daug kompanijų teikiamų produkcijų, kurios stengiasi pranokti vieni kitus. XX amžiuje atsiradusi Durex labai staiga išpopuliarėjo ir štai pradėjo gana daug laiko nuo įsikūrimo pradžios, tačiau iki šiol tai vienas populiariausių ir dažniausiai pasirenkamų variantų, kuriuos taip vertina gyventojai. Durex Performa, kaip ir visi kiti Durex kompanijos gaminiai, geras pasirinkimas, kuris sulaukia vis didesnio žmonių dėmesio. Apskritai prezervatyvai pristatomi kaip pats populiariausias pasirinkimas, kurį rekomenduojama išbandyti. Greta sargių nublanksta ne tik tokios apsaugos priemonės, kaip spiralė ar žiedas, tačiau net ir kontraceptinės tabletės. Sargiai – geriausia ir pati populiariausia apsaugos priemonė, kuri šiuo metu egzistuoja rinkoje.

  1. Šiuolaikiniai prezervatyvai suteikia ne tik apsaugą nuo nėštumo, tačiau taip pat ir lytiškai plintančių ligų. Greta geba suteikti ir papildomą malonumo funkciją. Durex Performa produkcija – vienas iš tokių pasirinkimų.
  2. Prezervatyvai parduodami beveik visur, tačiau mes rekomenduojame pirkti tik specializuotose vietose. Šiuo metu labai populiaru tapo pirkti internetu. Juolab, kur kas pigiau, tad išbandyti virtualias apsaugos priemonių prekybos vietas rekomenduojame ir mes jums.
  3. Prezervatyvai neturi jokio šalutinio poveikio. Anksčiau jie būdavo gaminami vien tik ši latekso ir kai kuriems asmenims tai sukeldavo problemas, kadangi pasitaiko, kai asmenys yra jam alergiški. Alternatyva yra šiuo metu kuriami sargiai iš kitų medžiagų. Žinoma, tokiu atveju ieškant reikia atidžiau skaityti etiketę.
  4. Durex Performa kaip ir visi kiti prezervatyvai turi galiojimo laiko tarpą. Rekomenduojame atidžiai pasižiūrėti ar nesinaudojate per daug senais. Jeigu galiojimo laikas pasibaigęs – sargiai nesuteiks jums tokio aukšto lygmens apsaugos.
  5. Prezervatyvai apsaugo iki 98 procentų, tad kiekvienas žmogus turi suvokti, kad lieka maža rizika, jog moteris gali pastoti.

Durex Performa – pasirinkimas, kuris gali jums padėti jaustis drąsiau sekso metu. Mylėkite, mylėkitės ir išbandykite ką nors naujo.