Įmonės buhalterija – kam ją patikėti?

Buhalterinė apskaita Klaipėdoje

Neseniai Klaipėdos mieste įkūrėte savo pirmąją įmonę ir nuo šiol save galite oficialiai vadinti verslininkais? Tačiau ar tikrai tinkamai pasirūpinote visomis užduotimis, kurios yra svarbios vystant verslą ir užsiimant bet kokio pobūdžio komercine veikla? Pakankamai nemaža dalis verslininkų, kurie neturi didelės patirties, susiduria su ta pačia problema – jie pernelyg mažai dėmesio skiria savo įmonės buhalterijos tvarkymui ir finansinių klausimų sprendimui. Ir tai ypač dažnai pastebima tuomet, kai įmonei pradeda puikiai sektis, o nauji užsakymai ima plaukte plaukti. Akivaizdu, kad pernelyg atsainus požiūris į įmonės finansų valdymą ir buhalterinės apskaitos tvarkymą yra klaidingas, todėl jei jūs norite sėkmingai judėti pirmyn ir visuomet žinoti, kokia yra jūsų verslo padėtis, buhalterinės apskaitos klausimą išspręskite iš anksto. Klausite, kaip tai padaryti?

Žinoma, kiekvienas verslo savininkas turi du pasirinkimus – sukurti etatą nuolatiniam buhalteriui (trumpiau tariant, pasamdyti buhalterį) arba kreiptis į buhalterinių paslaugų bendrovę. Ir nors anuomet buvo populiaru samdyti buhalterį, šiandien tokia praktika pasikeitė, todėl kur kas daugiau įmonių naudojasi buhalterinėmis paslaugomis. Pastarasis pasirinkimas yra ne tik patogesnis, tačiau ir pigesnis.

Jei kreipiatės į buhalterinių paslaugų bendrovę, jūs iš anksto žinote, kiek kiekvieną mėnesį turėsite sumokėti už suteiktas paslaugas. Trumpiau tariant, įprastai buhalterinės bendrovės savo klientams siūlo skirtingus buhalterinių paslaugų paketus, pritaikytus skirtingo dydžio verslo subjektams. Jei jūsų verslas tik pradeda savo veiklą, jums neteks mokėti tiek, kiek moka didelėmis apyvartomis pasižyminčios įmonės. Be to, jums nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių (kurie priešingu atveju atsirastų tuomet, kai samdytumėte etatinį buhalterį). Be abejo, nereikėtų pamiršti, kad jei naudositės buhalterinėmis paslaugomis, jūs išvengsite ir išlaidų, kylančių tuomet, kai kuriama darbo vieta (mokama už kompiuterines programas, kompiuterį, telefoną ir kt.).

Taigi, kai imami lyginti minėtų dviejų pasirinkimų privalumai yra trūkumai, tampa akivaizdu, kodėl tiek daug verslo savininkų renkasi buhalterines paslaugas. Todėl jei ir jūs norite pasirinkti šį variantą ir jums yra reikalinga profesionali buhalterinė apskaita Klaipėdoje, pasinaudokite internete paieška, į kurią įrašytumėte aktualią raktinę frazę (pvz., „buhalterinės paslaugos Klaipėda“), padedančią rasti šių paslaugų teikėjus ir atlikti jų palyginimą.