Paskolos bedarbiams

Jei neturite darbo, savo finansines bėdas spręskite atsakingai

Greitųjų kreditų bendrovės (arba vartojimo paskolų teikėjai) šiomis dienomis yra labai griežtai prižiūrimi atitinkamų valstybinių institucijų. Jau keleri metai, kai jiems privaloma taikyti dar griežtesnes paskolų teikimo sąlygas. Tokia situacija susidarė dėl to, kad anuomet greitosios paskolos būdavo išduodamos labai lengvai ir bene visiems vartotojams (nepaisant to, kokia iš tikrųjų būdavo jų finansinė padėtis ir skoliniai įsipareigojimai). Žinoma, anuometinės taisyklės labai iškreipė rinką, todėl buvo būtina imtis radikalių pokyčių. Dabar kreditoriai turi vadovautis griežtomis taisyklėmis, kadangi joms nusižengus yra taikomos baudos arba apskritai uždaroma kreditų bendrovė (toks atvejis mūsų šalyje jau buvo pasitaikęs). Taigi, jei jūs manote, kad paskolos bedarbiams yra suteikiamos labai paprastai – klystate. Greitųjų kreditų bendrovėms yra draudžiama teikti paskolas asmenims, kurie neturi oficialaus darbo ir oficialių pajamų, todėl jei esate praradę darbą ir šiandien negaunate jokių pajamų, dėl paskolos bedarbiams į kredito bendroves galite nesikreipti. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad esate palikti likimo valei. Visuomet yra išeitis net ir iš pačios sudėtingiausios padėties.

Jei neturite oficialaus darbo ir pajamų, galite paskolų ieškoti kitais būdais, pvz., skolintis iš žmonių. Žinoma, tuomet tikėtina, kad paskola bus suteikiama su vekseliu. Tačiau, kaip bebūtų, tai yra vienas iš galimų sprendimų, padedančių gauti papildomų lėšų. Tik vėl, kai kalbame apie tokius finansinius įsipareigojimus, turėtume kalbėti ne tik apie būdus gauti paskolas. Svarbiausia, kad vartotojas mokėtų valdyti savo pinigus – ir ypač tokiose sudėtingose situacijose, kai neturima darbo.

Todėl jei gauti paskolą iš žmonių, kurie sutiks skolinti net ir tuomet, kai neturėsite darbo, būtinai elkitės labai atsakingai. Jei laiku negrąžinsite paskolos, bus taikomi delspinigiai, o galiausiai pinigai, kuriuos būsite skolingi, gali būti išieškomi antstolių. Tai tikrai nėra pavydėtina situacija. Juk jūsų finansinės problemos, su kuriomis susiduriate šią akimirką, jau yra pakankamai didelės ir rimtos, todėl tikrai nereikėtų vien dėl savo neteisingo ir atmestino požiūrio prisidaryti dar daugiau rūpesčių. Taigi, jei būsite atsakingi ir laiku grąžinsite paskolą, galėsite lengviau išspręsti savo finansines bėdas.