Jojobos aliejus – teigiamos savybės, kuriomis galime pasinaudoti

Turbūt girdėjote apie teigiamas savybes, kuriomis pasižymi jojobos aliejus? Šiame aliejuje yra daugybė mūsų organizmui reikiamų vitaminų ir mineralų, tarp kurių yra ir vitaminas E, B grupės vitaminai, cinkas, varis, selenas, chromas ir jodas. Tačiau tai dar ne viskas. Jojobos aliejus taip pat tinka visiems odos tipams. Jis lengvas, nelipnus, bekvapis ir pasižymi ilgesniu galiojimu. Taigi, verta apie jo privalumus pakalbėti šiek tiek plačiau.

  • Drėkina odą. Jojobos aliejus gali paversti mūsų odą švelnesne ir lygesne. Šiame aliejuje yra daug keramidų, kurie dengia odos ląsteles ir yra atsakingi už jų drėkinimą. Aliejus labai greitai įsigeria į odą ir nepalieka jokio aliejuj būdingo lipnumo. Oda efektyviai sudrėkinama ir apsaugoma nuo įvairių neigiamų aplinkos veiksnių.
  • Jojobos aliejusGydo odos problemas. Galbūt kenčiate nuo tokiu odos ligų kaip egzema? O gal jūsų oda paveikta aknės? Kad ir kokios problemos būtų būdingos jūsų odai, jojobos aliejus gali tapti labai efektyviu sprendimu, padedančiu sumažinti odos paraudimą, pabėrimą ir uždegimą.
  • Sureguliuoja riebalų gamybą. Jojobos aliejus labai efektyviai sprendžia riebios odos problemas. Jis neužkemša porų, todėl oda gali kvėpuoti. Jis taip pat geba subalansuoti riebalų gamybą.
  • Mažina raukšles ir kitus natūralaus senėjimo požymius. Šis aliejus ne tik sudrėkina ir sutvirtina odą, tačiau taip pat efektyviai mažina ir odos raukšles, paverčiant odą jaunatviškesne ir gražesne. Kadangi jojobos aliejuje yra daug vitamino E, jis labai efektyviai kovoja su laisvaisiais radikalais, kurie atsakingi už greitesnį odos senėjimą. Reguliariai naudojant jojobos aliejų, odos raukšleles ir įlinkimus galima sumažinti apytiksliai 25 Be to, jojobos aliejuje esanti linolio rūgštis ir antioksidantai padeda atstatyti odos ląsteles.
  • Sumažina odos uždegimą. Antibakterinės jojobos aliejaus savybės sumažina odos uždegimą, efektyviai įveikiant bakterijas. Šis aliejus dažnai pasitelkiamas gydant žaizdas, įpjovimus ir kitas panašias problemas.
  • Makiažo valiklis. Ar žinojote, kad jojobos aliejų taip pat galite naudoti ir kaip makiažo valiklį? Šis aliejus pasižymi valomosiomis savybėmis, todėl pastaruoju metu pastebima, kad vis daugiau moterų į savo kasdienę grožio priežiūrą įtraukia ir šį efektyviai veikiantį natūralų aliejų.
  • Gali būti naudojamas ir kaip kūno aliejus. Jojobos aliejus gali būti tepamas ne tik ant veido, tačiau ir ant viso kūno. Jis gali efektyviai sudrėkinti visą kūną, todėl po dušo jums nebėra jokios priežasties naudoti kūno losjoną – vietoje jo jojobos aliejus pasitarnaus kuo puikiausiai.
  • Pašalina tamsius ratilus po akimis. Tai yra labai dažna problema, todėl jei ji būdinga ir jums, jojobos aliejus galėtų tapti šios problemos sprendimu.
  • Didelė nauda plaukams ir galvos odai. Nereikėtų pamiršti, kad jojobos aliejų verta įtraukti ir į savo kasdienę plaukų priežiūros rutiną. Rezultatai, kuriuos pasieksite, bus stulbinantys.