Seksualinis gyvenimas

Jūsų seksualinis gyvenimas – kiek balų jam skirtumėte?

Keliais balais dešimties balų sistemoje galėtumėte įvertinti savo dabartinę seksualinio gyvenimo kokybę? Žinoma, viešai į šį klausimą žmonės yra linkę atsakyti skiriamą balą gerokai „pagražindami“, tačiau sau pripažįsta, kad jų seksualinis gyvenimas nėra jau toks tobulas ir nepriekaištingas. Deja, bet šiomis dienomis labai didelė dalis žmonių susiduria su įvairiomis tokio pobūdžio problemomis – skirtumas tiks tas, kas vieni jas bando spręsti, o kiti į jas užmerkia akis. Suprantama, kad pastarasis sprendimas nėra teisingas. Jei žmonės gyvena poroje ir vienas kitą myli, jie neturėtų numoti ranka į tai, kas yra jų neatsiejama gyvenimo dalis. Jei dviejų žmonių santykiuose nėra sekso arba jis yra labai prastas, tuomet taip pat pablogėja ir jų bendra gyvenimo kokybė bei tarpusavio santykiai. Nereikėtų apsimetinėti teigiant, kad seksas jūsų gyvenime nesudaro svarbios dalies ir jūs galite be jo labai ramiai ir puikiai gyventi – nors visuomet yra išimčių, kur kas dažniau yra visiškai priešingai.

Žmonės, kurie gyvena kokybišką, reguliarų ir produktyvų lytinį gyvenimą, įprastai pasižymi kur kas geresne sveikata, gali pasigirti tvirtesniais asmeniniais santykiais, yra daug žvalesni, turi daugiau energijos ir mėgaujasi kiekviena su savo antrąja puse kartu praleista akimirka. Trumpiau tariant, jų gyvenimo kokybė būna nepalyginamai geresnė nei tų žmonių, kurių seksualinis gyvenimas yra kupinas įvairių rimtų ir didelių problemų. Todėl jokiu būdu negalima ir nereikėtų ignoruoti sekso svarbos žmonių gyvenimui.

Ir net jei jūs iki šiol buvote pakankamai senamadiškų pažiūrų, todėl apie seksą ir savo seksualines fantazijas jūs niekuomet nebuvote linkę atvirai kalbėti su savo antrąja puse, dėl judviejų turėtumėte pakeisti savo skeptišką ir konservatorišką požiūrį. Jūs privalote galvoti ne tik apie save, tačiau ir apie savo antrąją pusę. Jei užtikrinsite, kad jūsų seksualinis gyvenimas būtų pilnavertis, galite net neabejoti, kad neilgai trukus pastebėsite labai akivaizdžius teigiamus pokyčius. Be to, atminkite, kad jūs visuomet galite pasinaudoti ir įvairiais sekso žaisliukais.

Daugiau naudingos informacijos apie seksualinį gyvenimą skaitykite http://lilyspirit.blogspot.com/.