Kaip atrasti gerą odontologijos kliniką?

Kaip atrasti gerą odontologijos kliniką?

Gera odontologijos klinika yra ta, kurioje ne tik dirba profesionalūs odontologai, bet ir naudojama profesionali bei šiuolaikiška aparatūra. Ieškodami geros odontologijos klinikos, pasidomėkite kokias paslaugas ji teikia. Labai gerai, jei klinikoje dirba daugelio sričių specialistai ir jums, kaip pacientui, siūlomos įvairios paslaugos, todėl nereikia eiti į kitas gydymo įstaigas, kad jas atlikti. Klaipėda yra miestas, turintis net kelias odontologijos klinikas. Odontologijos klinikoje pacientui suteikiama galimybė visas reikiamas paslaugas atlikti vienoje vietoje, daugeliui pacientų yra didžiulis privalumas. Taip pat  prie teigiamo įvertinimo prisideda ir tai, kad odontologai nuolat dalyvauja įvairiuose mokymuose bei moka pritaikyti žinias, juk odontologijos mokslas nestovi vietoje ir gydymo metodai nuolat keičiasi.

Estetinis plombavimas

Estetlnis plombavimas- tai modernus gydymo būdas, kuriuo metu atkuriami pažeisti ar negražiai atrodantys priekiniai dantys. Plombuojant yra maksimaliai išsaugomi natūralūs danties audiniai, dažniausiai jie net nėra šlifuojami, todėl išlieka gyvybingi. Tokio plombavimo metu yra atkūriama dantų forma, spalva, dydis, skaidrumas ir net netaisyklinga padėtis dantų lanke. Estetinis plombavimas tai ne tik viso danties paviršiaus dengimas plombine medžiaga, tai gali būti tik kandamųjų kraštų atstatymas arba per plačių tarpdančių uždarymas. Estetiinis plombavimas, tai yra mažiausiai invazinis gydymo būdas.

Kada rekomenduojama atlikti estetinį plombavimą?

Estetinį plombvimą rekomenduojama atlikti, kai esate nepatenkinti savo dantų forma, spalva, dydžiu, skaidrumu, netaisyklinga padėtimi dantų lanke arba senomis, nekokybiškomis plombomis priekinių dantų srityje. Dažnai estetinį plombavimą siūloma atlikti po ortodontinio gydymo, kai jau suvestas taisyklingas sukandimas.

Estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas- procedūra, skirta ne tik traumuotų dantų atstatymui, tačiau ir estetinių problemų panaikinimui. Estetinio plombavimo būdu dantys atkuriami sluoksniai, artimais natūraliai danties anatomijai. Taip sukuriama natūrali danties išvaizdą: spalva, skaidrumas, forma, individualūs danties bruožai. Plombuojant krūminius dantis, svarbu ne tik defektiškai užpildyti danties ertmę, bet ir taisyklingai atkurti prigimtinę danties formą, kas užkirs kelią kramtymo efektyvumo silpnėjimui, sąkandžio sumažėjimui, dantų migracijai, išilgėjimui.