Kaip surasti darbą vestuvinių suknelių salone?

vestuviniu sukneliu siuvimas

Jei norite dirbti vestuvinių suknelių salone siuvėja ar konsultante, štai jums keletas patarimų:

Siuvėjos ar koordinatorės darbo galite ieškoti įvairiais būdais: per įdarbinimo atrankų agentūras, per darbų centrus, darbo skelbimų portaluose, per vietinius laikraščius ir darbo skelbimus, kreipiantis tiesiogiai į darbdavius.

Taigi, galite pirmiausia peržiūrėti darbo skelbimus internetiniuose portaluose ir atsirinkti skelbimus, kurie yra aktyvūs, ir kurie suknelių salonai ieško darbuotojų. Taip pat reikia atkreipti dėmesį į tai, kokie reikalavimai keliami suknelių salonų darbuotojoms ir koks darbo pobūdis.

Dažniausiai dirbant konsultante vestuviniu sukneliu nuomos salonuose, svarbu užtikrinti aukštą nuotakų ir jaunavedžių aptarnavimo kokybę, palaikyti tvarką, teikti išsamią informaciją apie vestuvines ir progines sukneles, o tam reikia gerai susipažinti su suknelių modeliai, gamintojais, medžiagomis. Svarbu pristatyti produktą, aktyviai pardavinėti ir patarti, pasiūlyti įvairius suknelių variantus. Privalumas dirbant sukneliu salone – siuvimo išmanymas.

Taip pat dirbant vestuvinių suknelių salone svarbi reprezentatyvi išvaizda, taip pat svarbi vidinė motyvacija, energingumas, komunikabilumas, kadangi bus daug bendraujama su ateinančiomis nuotakomis ir jaunikiais.

Dažniausiai darbo suknelių salone privalumai yra geros darbo sąlygos, švari aplinka, atlyginimas dažnai priklauso nuo darbo rezultatų ir nuo išnuomojamų suknelių skaičiaus. Atlyginimo pradžioje galima tikėtis nuo 350 Eur, vėliau jis gali didėti priklausomai nuo darbo rezultatų.

Gyvenimo aprašymas sudaro pirmąjį įspūdį apie jus. Todėl svarbu jį gerai parengti, apgalvoti kokių savybių suknelių salono darbuotojoms labiausiai reikia, ir tas savybes pagrįsti rengiant CV. Vienas iš būdų pristatyti save suknelių salonams, tai ne tik ieškoti skelbimų darbo skelbimų portaluose, tačiau galite ir aktyviau ieškoti darbo pačiuose suknelių salonuose. Daug vestuvinių suknelių salonų galit rasti šiame vestuvių katalogo skyriuje vestuvines sukneles. Taip pat galite pasirinkti norimą miestą, kuriame ieškote darbo suknelių salone. Jei norite įsidarbinti Vilniuje, tai užsukite į Vestuvines Sukneles Vilniuje skyrių. Ten rasite visus vilniuje veikiančius vestuvinių suknelių salonus.

Jei ieškote darbo Kaune, tai užsukite į vestuvių katalogo Vestuvines Sukneles Kaune skyrių. Ten rasite visus suknelių salonus, įsikūrusius Kaune. Tuo tarpu, jei ieškote darbo Klaipėdoje, pasirinkite suknelių skyrių Vestuvines sukneles Klaipedoje. Ten rasite sukneliu nuomos salonus, veikiančius Klaipėdoje. Taip pat galite susirasti ir suknelių salonus, veikiančius bet kuriame kitame mieste ar internetines suknelių parduotuves.

Kai jau išsirinksite salonus norimame mieste, galite savo parengtą gyvenimo aprašymą jiems nusiųsti kiekvienam atskirai, el. paštu arba taip pat ir paprastu paštu atspausdinę. Taip turėsite didesnę galimybę, kad salono savininkas gaus jūsų laišką ir jį perskaitys, o ne tik pažiūrėję ištrins iš el. pašto dėžutės. Be to, suknelių salonams reikėtų savo gyvenimo aprašymą siųsti ne vieną kartą, o keletą kartų su pertraukomis – gal šiuo metu darbuotojų nereikia, tačiau daugėjant klientų ir artėjant vasarai gali prireikti papildomų darbuotojų salone.