Kas garantuoja vyro grožį?

Kiekvienas tikra vyras žino, kad šiandien jam reikia būti ne tik stipriu, tačiau ir patraukliu. Taip yra todėl, nes „macho“ vyrų laikai jau praėjo. Žinoma, kitose skurdesnėse dar tik besivystančiose valstybėse, stipraus vyro kultas yra labai gajus, tačiau net ir ten jau prasimuša mados industrijos piršai, kurie rodo, kad vyrui reikia būti ir stipriam ir stilingam, tam, kad jis galėtų suvilioti moterį. Atsakymas paprastas, dabar vien jėgos nebepakanka. Būtent todėl, vyrai pradėjo rengtis madingais rūbais, auginti ir puoselėti savo barzdas bei prižiūrėti šukuosenas. Jei rūbų pirkimas didelių iššūkių nekelia, tai tikrai taip nėra su barzdų auginimu ir puoselėjimu.

BarzdaskutesAnkščiau vyrai barzdas augindavo itin paprastai – jos augdavo taip kaip augdavo, vieną kartą per dieną, o kartais vos kartą per savaitę, vyras barzdą perbraukdavo šepečiu ir ji augdavo toliau. Tuo tarpu šiandieninės barzdos turi būti išpuoselėtos, suformuotos ir preciziškai sutvarkytos. Tokį tobulumą pasiekti tikrai nėra lengva, būtent todėl, barzdaskučių industrija sukūrė ne vieną barzdų skutimo mašinėlių modelį, kuris yra skirtas būtent barzdų priežiūrai ir formavimui.

Tačiau rinkoje matome labai skirtingas barzdaskutes kokia rinktis yra tikrai dažnai iškylantis klausimas. Vienos populiariausių yra braun barzdaskutės, jos užėmė vieną iš lyderiaujančių pozicijų rinkoje dėl vienos paprastos priežasties – aukštos kokybės. Tačiau jos gamina tik barzdaskutes su tinkleliu, kito populiaraus tipo barzdaskutės yra rotacinės, su trimis rotaciniais žiedais. Todėl prieš pirkdami barzdaskutę visų pirma turite apsispręsti labiau norite rotacinės ar barzdaskutės su tinkleliu. Šio straipsnio autorius yra užkietėjas barzdaskučių su tinkleliu fanas ir tikrai niekas iki šiol negalėjo pakeisti jo nuomonės, tačiau kokią barzdaskutę rinktis yra kiekvieno asmeninis pasirinkimas.

Abiejų technologijų barzdaskutės turi savo pliusų ir savų minusų, tačiau visgi žiūrint į rinką, didžiąją jos dalį užima būtent barzdaskutės su tinkleliu, o aboliučios lyderės jau minėtos braun firmos barzdaskutės. Tačiau, vien nusipirkti barzdaskutę, norint puoselėti savo barzdą tikrai nepakanka, kad pasiektumėte tobulą išvaizdą jums reikės daug kitų priemonių.

Visų pirma, gražiai barzdai reikia kosmetikos – barzdos aliejų, jie yra skirti tam, kad jūsų barzda visuomet žvilgėtų , o jos plaukų galiukai nesišakotų. Taip pat turėsite įsigyti ir šepetį skirtą barzdai šukuoti ir formuoti. Pabudus ryte ar išėjus iš dušo, jūsų barzda tikrai bus išsitaršiusi, būtent tam yra reikalingas šepetys. Taip pat barzdos formai palaikyti yra naudojamas barzdų vaškas. Tačiau tai dar ne viskas, jei ką tik pradėjote auginti barzdą, jūs turbūt pastebėjote, kad ji nėra nei iš tolo panaši į tas barzdas, kurias matome internete ar ant žurnalų viršelių, taip yra todėl, kad tos barzdos yra suformuotos profesionalų. Būtent tokį patarimą jums duosime ir mes, visų pirma nueikite į profesionalų barzdaskučių saloną ir jame paprašykite, kad jums suformuotų tokios išvaizdos barzdą, kokios jūs norite. Tuomet pasiklauskite barzdaskučio, kaip reikia ją prižiūrėti ir kaip išlaikyti formą, kurią jis padarė. Dabar jūs turėsite jau suformuotą barzdą ir jums tereikės išlaikyti jos formą, o su naujai įsigytomis priemonėmis ir iš „barberio“ gautais patarimais, pasiekti norimą rezultatą jums tikrai nebus sunku.

Kaip supratote, visas šis straipsnis buvo skirtas vien tik barzdoms, tačiau tai tikrai neapžvelgia visų dabartinių vyrų mados niuansų, būtent juos mes pristatysime ateinančiuose savo straipsniuose, nes sutalpinti visus patarimus į vieną būtų tikras Sizifo darbas.