Kas svarbu žaidžiant pokerį?

pokerisPokeris sukelia įvairių klausimų. Kas tai? Kaip žaidžiama? Kur žaidžiama? Kodėl tokios prieštaringos nuomonės? Iš pirmo žvilgsnio tai tėra kortos, bet pasižvalgius po informacijos srautus tampa aišku, kad tai ištisi laukai, kur galioja taisyklės ir veikia kombinacijos, azarto, pralaimėjimų ir laimėjimų dermė. Daug sąvokų ir neaiškumų. Ir skirtingi požiūriai. Tad kas iš tiesų svarbu žaidžiant pokerį?

Atsakingas pasirinkimas

XXI amžiuje pokeris gali būti žaidžiamas ir internete. Nepaisant to, kad prieinamumas gana lengvas, negalima registruotis į bet kokią svetainę. Yra nemažai kriterijų, pagal kuriuos žaidėjai atsirenka, ar vadinamasis kambarys vertas dėmesio, ar geriau ieškoti toliau. Štai keletas punktų:

  • kambario patirtis;
  • vartotojų atsiliepimai;
  • komunikacija su lankytojais;
  • skirtingų žaidimo rūšių pasiūla;
  • sąlygos (pvz., per kiek laiko laimėjimo atveju išmokami pinigai).

Visi nori, kad pasirinktas pokerio kambarys neprikrėstų eibių. Tie norai gali būti apibūdinami kaip sklandumo paieškos. Internetas paprastai leidžia įvairius veiksmus atlikti greičiau, tad nebūtų malonu, jei pokerio svetainėje tektų praleisti pernelyg daug laiko aiškinantis iškilusias problemas.

Kompanija

Jei ruošiamasi sumesti vieną kitą kortų partiją ne prie kompiuterio, vėlgi svarbu rinktis atsakingai. Nesinorėtų pakliūti į kokį abejotiną barą tarp nepažįstamų, agresyviai nusiteikusių žmonių. Mėgėjiškas bičiulių pažaidimas atrodo gerokai patraukliau.

Susidėti su bloga kompanija apskritai nerekomenduotina, o pokerio srityje šis klausimas itin aktualus – juk kalbama apie laimėjimus ir pralaimėjimus, kurie paprastai siejami su pinigais. O kur dar koks nors nepagrįstas teigimas, esą sukčiaujate…

Įgūdžiai

Viens du ir milijonierius? Tikrai ne. Prakutę pokerio žaidėjai kartais ima reklamuotis ir reprezentuoti save kaip prabangių automobilių turėtojus ir egzotiškų kelionių mėgėjus. Jie demonstruoja, kad gali sau leisti itin daug. Taip koks nors neatsparus naujokas gali susigundyti ir iš to susijaudinimo paskirti nemažai pinigų žaidimui, kurio gerai neišmano.

Reikia pabrėžti, kad pokeris reikalauja įgūdžių. Tai ne tas pats kaip žaidžiant stalo žaidimą išridenti kauliuką ar sumaišyti kortų kaladę. Įgūdžiai ateina palaipsniui.

Informacija

Pastarosios mintys skatina paminėti informacijos paieškos svarbą. Ieškoma, kas gero ar blogo pasakytina apie pokerio kambarius, domimasi žaidėjų pasiekimais. Vertinami įvairūs veiksniai, ieškoma su disciplina susijusių patarimų. Na, ir, aišku, stengiamasi perprasti taisykles.

Prieštaringumas

Dar reikėtų išsiaiškinti, kodėl pokeris vertinamas prieštaringai. Žaidėjo atsakomybės stoka lemia ne kokius rezultatus, tad tai tampa pagrindu neigiamam vertinimui. Vienų žmonių nuomonės subjektyvios, kitų objektyvios. Pokeris apdalomas ir teigiamais, ir neigiamais pamąstymais, o ši priešprieša verta televizijos laidos ir skatinanti į pirmas gretas iškelti žaidėjo atsakomybę.