Kodėl vis populiarėja dalinių krovinių pervežimas?

Dalinių krovinių pervežimo paklausa visuomet buvo aktuali ir nemaža, tačiau juos gabenti noru degančių kompanijų pakankamai nebuvo ir nėra iki šiol. Tai iš tiesų pareikalauja nemažai tiek laiko, tiek kitų resursų. Tokio tipo krovinius reikia surinkti kartais ne tik iš skirtingų taškų viename mieste, tačiau ir skirtingų miestų. Todėl visuomet yra žymiai patogiau teikti pilnų krovinių gabenimo paslaugas.

Tačiau poreikis daliniams kroviniams nuolatos auga, kadangi ne visos įmonės gali vienu metu užtikrinti pilno krovinio apimtis. O kita vertus yra žymiai patogiau gabenti tokį krovinį, kokio reikia, ar apsirūpinti žaliavomis ir prekėmis tik tiek, kiek reikia. Dalinių krovinių paslauga ne tik leidžia taupyti apyvartines lėšas, bet yra ir greitas būdas savo klientus aprūpinti reikiama produkcija. Tokiu atveju nereikia laukti, kol bus surinktas pilnas krovinys, o tai taupo laiką, pinigus ir, neabejotinai, gerina santykius su klientais.

Transporto kompanijoms toks krovinių dalinis gabenimas nėra patrauklus dar ir dėl to, kad surinktus krovinius reikia kažkur sandėliuoti. Be to, skirtingus krovinius reikia komplektuoti pagal krovinių rūšis, kad jie būtų gabenami saugiai ir patikimai. Neretai šiuo atveju reikalinga juos ir perpakuoti bei suklijuoti tam reikalingas etiketes. Žinoma, tam reikalingos ir tinkamos sandėliavimo patalpos bei personalas, kuris tai atlieka.

Iš tiesų, kad tokio tipo krovinių gabenimas būtų vykdomas sklandžiai, jis reikalauja tam tikro įdirbio ir pasiruošimo. Tačiau įmonėms, gabenančioms šiuos krovinius nuolatos, tai nekelia jokių sunkumų. Kroviniai operatyviai surenkami iš bet kurių taškų tiek Lietuvoje, tiek Europoje, efektyviai vykdomas jų perkrovimas ir sukomplektavimas. Taip kroviniai žymiai greičiau ir pigiau pasiekia tikslą, nes klientas moka tik už dalinio krovinio paslaugą.