Kokia tv internetu ateitis?

televizija internetuTurbūt pastebėjote, kad tv internetu kopia populiarumo laipteliais. Kas lemia tokią situaciją? Kas sukūrė tokią pozityvią visumą?

Jei kalbėtume apskritai, tai televizorius jau ne vienus metus yra traukos centras. Jį žiūri ir pavieniai žmonės, ir ištisos šeimos. Domimasi filmais, laukiama pokalbių laidų, mėgaujamasi koncertais. Štai kad ir „Eurovizija“. Juk šio konkurso metu prie ekranų atlikėjus palaiko visa Europa. Paties televizoriaus raida – tai aiškus progresas. Anksčiau šis prietaisas rodydavo nespalvotus vaizdus. Dabar gamintojai varžosi įvairiausiais parametrais, o pirkėjai ieško vis modernesnių televizorių. Plokščias korpusas jau nieko nestebina. Galbūt ateityje norma taps ir lenkti ekranai. Tačiau pastebėtina ir kita tendencija – tai televizijos kėlimasis į virtualią erdvę.

Kokia ateitis laukia tv internetu ir kokia situacija yra šiandien? Dabartinis vaizdas džiuginantis. Internautai įvertina patogumą. Nes būtent šis privalumas yra vienas kertinių. Kadangi internetu šiais laikais naudojasi tikrai daug žmonių, virtuali tv terpė neatrodo kaip kažkas neaiškaus. Todėl užsinorėjus pažiūrėti įdomų filmą nereikia praleisti kelių valandų bandant perprasti sistemą.

Šiuo metu nežinia, ką ateityje tv internetu dar pasiūlys. Tačiau būtų logiška tikėtis ne regreso, o progreso. Kad ir kaip žiūrovams patiktų internetinė televizija, vis tiek gali atsirasti pasiūlymų, kaip šią sritį patobulinti. Turbūt sutiksite, kad objektyvi kritika yra naudinga. Tad ir taip patrauklus tv sprendimas, tikėtina, taps dar patrauklesnis.

Dabar galime tarsi su žiūronais stebėti, kad dedasi internetinės televizijos horizonte (tai puikiai iliustruoja straipsnį papildanti nuotrauka). O kokio gėrio kūrėjai pasiūlys ateityje, kol kas yra spėliojimų objektas. Šiaip ar taip verta tikėtis to, kas skatins rašyti dešimt balų iš dešimties.