Kraustymo paslaugos: kokią informaciją reikia pateikti interneto svetainėje?

Jūsų įmonė teikia kraustymo paslaugos? Tokiu atveju, jei pasidomėsite tuo, ką siūlo komunikacijos ekspertai, netruksite pastebėti jų pasiūlymų – pastarieji teigia, kad viena geriausių priemonių bendrauti su klientais, yra interneto svetainė. Būtent interneto svetainė tampa puikia erdve svarbiausiai informacijai pateikti. Na, o, kad šis bendravimas būtų iš tiesų efektyvus, būtina žinoti, kokią informaciją reikia pateikti šioje erdvėje. Kaip tik apie tai ir kalbėsime šį kartą.

Išsami informacija apie svarbiausią paslaugą

Savaime suprantama, pats svarbiausias dalykas, apie kurį turite kalbėti internetinėje svetainėje, yra pagrindinė paslauga. Jei jūsų įmonės veikla yra kraustymo paslaugos, kalbant apie šią paslaugą, vertėtų nurodyti šiuos dalykus: kaip teikiama paslauga? Kiek laiko tai trunka? Kokia yra preliminari paslaugos kaina? Ar paslaugos gavėjas taip pat turi atlikti kokį nors veiksmą? Kokios yra mokėjimo sąlygos? Kokie atsiskaitymo būdai? Prieš kiek laiko reikia užsakyti paslaugą? Į visus šiuos klausimus turi būti pateikti išsamūs bei aiškūs atsakymai.

Informacija apie papildomas paslaugas

Dėmesį verta atkreipti į tai, jog nemaža dalis įmonių, kurių veiklos pobūdis yra kraustymo paslaugos, teikia ir dar vieną ar net kelias papildomas paslaugas. Ar jūsų įmonė elgsis taip? Jei taip, tokiu atveju visa svarbi informacija turi būti nurodyta interneto svetainėje – įvardinkite  papildomas paslaugas bei pateikite išsamius jų aprašymus. Bus idealu, jei galėsite pateiksite ne tik tekstinės, bet ir vaizdinės informacijos.

Kontaktai, kaip su  jumis susisiekti?

Savaime suprantama,  jūsų interneto svetainėje turi būti pateikta ir kontaktinė informacija. Belieka tik pridurti, kad klientams bus tikrai patogu tuo atveju, jei su jūsų įmone bus galima susiekti bent su keliais būdais: ne tik telefonu, bet ir elektroniniu paštu, palikti užklausą interneto svetainėje.

Jau aptarėme keletą dalykų, kuriuos būtinai turite paminėti įmonės interneto svetainėje. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, jog svarbios informacijos, kurią būtina pateikti, yra ir gerokai daugiau.