Kuriame mieste ruošiatės gyventi

sklypai kauneKai žmonės ima dairytis nuosavo buto, tuomet dažniausiai prasideda labai ilgos ir varginančios paieškos. Žinoma, jei jums to niekuomet nebuvo tekę daryti, greičiausiai galite manyti, kad nekils jokių nepatogumų ir savo išsvajotą butą galėsite rasti akimirksniu. Deja, bet tokia laimė nusišypso anaiptol ne kiekvienam. Kur kas dažniau parduodami butai reikalauja daugybės laiko ir pastangų. Klausite, kodėl? Atsakymas labai paprastas. Nors rinkoje siūlomi tūkstančiai įvairių butų, ne kiekvienas iš jų gali patenkinti išskirtinius vartotojų keliamus reikalavimus. Todėl natūralu, kad pradėjus buto paieškas, dažnai kyla įvairių problemų, pvz., iš pirmo žvilgsnio patinkantis butas pasižymi prastu ir neefektyviu išplanavimu, taip pat gali būti, kad jo plotas yra per mažas, jau nekalbant apie situacijas, kuomet sužinoma, jog šalimais gyvena labai prastos reputacijos kaimynai. Situacijų gali būti labai įvairių, todėl butą būtina rinktis ypač atidžiai ir neskubant.

Kita vertus, nereikėtų pamiršti, kad butas nėra vienintelis jūsų galimas pasirinkimas. Galite pagalvoti ir apie nuosavo namo statybas. Be abejo, šis pasirinkimas reikalauja kur kas daugiau laiko, kadangi tuomet, kai pasiryžtama statyti nuosavą namą nuo pagrindų, reikia rūpintis absoliučiai visais statybos darbais. Nuo sklypo įsigijimo, iki stogo dengimo. Trumpiau tariant, tuomet nuo pamatų kuriamas naujas namas, kurio statyboms reikia labai daug laiko ir pastangų.

Tačiau vėlgi, turėtumėte nustatyti savo tikruosius prioritetus ir lūkesčius. Pavyzdžiui, jei norite didelio privatumo ir komforto, savaime suprantama, kad kur kas geriau rinktis nuosavą namą. Nors galite sakyti, kad namas kainuoja gerokai brangiau nei butas, šiuo atveju yra labai daug veiksnių, kurie gali įtakoti visiškai priešingą situaciją. Jei namą norėsite statyti Vilniaus mieste, akivaizdu, kad jo kaina gali būti didesnė nei buto. Tačiau jei namą statysite Kauno mieste ar rajone, situacija apsivers aukštyn kojomis. Sklypai Kaune kainuoja gerokai pigiau nei Vilniuje, todėl neretai nuosavą namą Kaune galite pastatyti mažesniais kaštais nei perkant naują butą Vilniuje.

Todėl NT pirkimo ir nekilnojamojo turto objekto statymo kaina visuomet tiesiogiai priklauso nuo vartotojų keliamų reikalavimų ir konkrečios vietos. Būtent dėl šių priežasčių kiekvienas vartotojas, kuris nori sutaupyti, tačiau nenori aukoti kokybės bei komforto, turėtų labai gerai pagalvoti, kuriame Lietuvos mieste jis galėtų gyventi. Jei jūs nesate prisirišę prie Vilniaus ir jums jokių rūpesčių nesudarytų persikėlimas į Kauną, galite net neabejoti, kad nekilnojamojo turto objekto įsigijimui ar statymui išleisite gerokai mažiau pinigų nei tuomet, kai tai nuspręsite daryti sostinėje. Taigi, viskas, ką šiuo metu turite padaryti, tai sudaryti prioritetinį sąrašą, į kurį įtrauktumėte savo reikalavimus ir norus. Tuomet atsižvelgdami į šį sąrašą, pradėkite nekilnojamojo turto objekto paieškas arba statybas.