Paskolos iš žmogaus – pigiausias būdas gauti pinigų?

paskolos is zmogausTikriausiai  visi žinote, kad paskola – kainuoja. Priklausomai nuo to, kokios rūšies kreditą norite imti, pabaigoje visuomet būsite atidavę daugiau, nei pasiskolinote. Visiškai natūralu, kad imant paskolą norisi rasti patį geriausią variantą ir neprarasti daug pinigų. Žinoma, populiariausia skolintis yra iš banko arba žinomiausių kredito įmonių, tačiau neretai pamirštama, kad yra ir daugiau alternatyvų.

Paskolos iš žmogaus nėra populiarus skolinimosi būdas. Tačiau visai be reikalo! Kredito įmonės užėmusios tvirtas pozicijas šioje srityje, tad tiesiog nepagalvojama, kad galbūt įmanoma rasti žymiai labiau apsimokantį variantą. Pigiausia skolintis yra iš žmonių. Visai nesvarbu, norite greitos vartojimo paskolos, ruošiatės įsigyti naują automobilį ar būstą – galite skolintis iš kito asmens.

Kriterijai norint gauti paskolą iš žmogaus. Egzistuoja bent kelios įmonės, leidžiančios skolintis žmonėms iš žmonių, tačiau visos jos nustato gan panašias sąlygas. Svarbiausia, kad Jūs būtumėte nuolatinis Lietuvos gyventojas ir turėtumėte oficialias pajamas bent keletą mėnesių. Taip pat labai svarbu, kad būtumėte tvarkingą kredito istoriją turintis asmuo, galintis pasigirti laiku mokėtomis įmokomis ir mokesčiais.

Kodėl paskola iš kito asmens yra pigiau? Pirmiausia, mažesnės palūkanos. Žinoma, priklausomai nuo bendrovės, tačiau dažniausiai paskola iš žmogaus Jums bus finansiškai naudingesnė. Jeigu norima pataupyti ar abejojama, ar pavyks mokėti įmokas, vertėtų ieškoti paskolos su kuo mažesnėmis palūkanomis.

Mokumas. Paskolos iš kito asmens sąlygos yra tokios pat griežtos kaip ir kreditus išduodančiose įmonėse. Tačiau nepamirškite, kad su fiziniu asmeniu visuomet yra lengviau susitarti, tad ir sąlygų galima tikėtis  lankstesnių. Žinoma, jeigu esate prastai savo įsipareigojimus vykdęs asmuo, nesitikėkite rasti žmogaus, kuris sutiktų Jums skolinti didelę sumą pinigų. Kredito istorija yra pagrindinis Jūsų finansinis rodiklis, nusakantis, kiek patikimas esate. O fiziniai asmenys, kaip ir kredito įmonės, nėra linkę skolinti nepatikimiems žmonėms.

Taigi, paskola iš žmogaus yra neįvertintas dalykas. Galima teigti, kad tai nėra paplitę dėl reklamos trūkumo, tačiau jei ruošiatės imti paskolą, neatmeskite šio varianto. Žinių trūkumas gali sukliudyti pasirinkti puikų paskolos variantą ir taip sutaupyti nemažai pinigų.