Pažintys internete. Vienas iš būdų surasti antrąją pusę

pazinciu skelbimaiNeturite pakankamai laisvo laiko, kurį galėtumėte skirti naujų pažinčių mezgimui? Iki tol realybėje pradėti santykiai labai greitai pasibaigdavo ir jums tekdavo ne vieną kartą nusivilti? Tuomet greičiausiai jūsų galvoje jau kurį laiką kirba mintis apie pažintis internete. Jau ne vienerius metus, tai labai populiarus naujų pažinčių mezgimo būdas, kuris sutaupo daug laiko ir suteikia kur kas daugiau patogumo vartotojams. Tačiau labai svarbu, kad kiekvienas internetines pažintis į pagalbą pasitelkiantis žmogus elgtųsi teisingai ir labai apgalvotai.

Būkite savimi

Labai svarbu, kad nemeluotumėte savo pašnekovui ar pašnekovei. Žinoma, nekalbame apie labai didelį atviravimą. Tačiau taip pat nereikėtų ir persistengti. Pastebima, kad tuomet, kai nuo pirmųjų pažinties akimirkų pradedama meluoti, neilgai trukus melas išaiškėja, kadangi meluojantis žmogus galiausiai pasimeta ir nebepamena, apie kuriuos dalykus melavo, o kuriuos įvardino teisingai. Todėl stenkitės elgtis natūraliai.

Nebūkite vulgarūs ir pernelyg tiesmuki

Nemaža dalis žmonių, kurie bendrauja internetu, pernelyg atsipalaiduoja ir tampa pakankamai vulgarūs ir tiesmuki. Tačiau to daryti nevertėtų. Ne kiekvienam patinka, kai su juo nuo pirmųjų akimirkų bendraujama gašliai. Būkite subtilūs ir neperženkite tam tikrų ribų.

Būkite mandagūs

Labai svarbu, kad būtumėte mandagūs. Nesvarbu, kad bendraudami internetu nematote savo pašnekovo ar pašnekovės. Turite bendrauti mandagiai ir labai kultūringai.

Bendraukite su tais žmonėmis, kurie jums patinka

Jei pradėjote naują pažintį, tačiau neilgai trukus pastebėjote, kad antroji pokalbio pusė neatitinka jūsų keliamų reikalavimų ir skonio, nešvaistykite savo laiko veltui ir nesuteikite tuščių vilčių – kur kas geriau pažintį nutraukti kaip įmanoma greičiau ir pradėti ieškoti kitos.

Pasirinkimas

Žinoma, prieš pradedant megzti naujas pažintis internetu, labai svarbu pasirinkti tinkamą pažinčių platformą. Tai gali būti tiek internetiniai pažinčių portalai, tiek ir skelbimų tinklalapiai, kuriuose vartotojai talpina skelbimus, ieškodami antrosios pusės – tiek ilgalaikėms pažintims, tiek ir trumpalaikiam bendravimui (vienas iš tokių tinklalapių pavyzdžių yra https://alioskelbimai.lt).

Taigi, jei atsižvelgsite į visus šiuos patarimus, neabejotinai pasieksite kur kas geresnius ir daugiau žadančius rezultatus.