Populiariausios vyriškos piniginės ir jų rūšys

vyriskos piniginesTikriausiai kiekvienas vyras su savimi nešiojasi vyrišką piniginę. Vyriškos piniginės – tai jau ilgą laiką pats svarbiausias vyriškas atributas. Šios piniginės visiškai nenusileidžia savo modelių gausa ir įvairove moteriškoms piniginėms. Taigi, jei norite atsinaujinti ar nusipirkti kokybišką vyrišką piniginę, o gal ieškote dovanos savo draugui ar vyrui? Iš tiesų, vyriškų piniginių pasirinkimo galimybės yra labai didelės.

Per pusę sulenkiamos piniginės

Tai bene populiariausias klasikinis piniginės tipas. Žinoma jau pats piniginės pavadinimas sufleruoja, kad jos pasiūtos iš dviejų dalių ir sulenkiamos pusiau. Šis piniginių tipas yra labai universalus. Šiose piniginėse galima laikyti ne vien tik grynuosius pinigus, bet ir plastikines mokėjimo korteles. Paprastai šio tipo piniginėse yra mažiau vietos, todėl šį modelį renkasi tie vyrai, kuriems nereikia nuolat su savimi nešiotis daug popierinių kupiūrų ar mokėjimo kortelių.

Piniginės sudarytos iš trijų dalių

Kadangi šio tipo piniginės pasiūtos taip, kad yra padalintos į tris dalis, dažnai jos atrodo žymiai storesnės nei kitos. Šis piniginių tipas yra tinkamas pasirinkimas tuo atveju, kai kartu su savimi vyras nori turėti visas savo mokėjimo ar nuolaidų korteles ir pakankamą sumą grynų pinigų. Šis piniginių tipas puikiai tinka keliautojams. Keliautojams yra labai svarbu vienoje vietoje turėti savo svarbiausius daiktus ir dokumentus. Žinoma piniginės sudarytos iš trijų dalių,  nesuteikia didelio komforto jas nešiojant, todėl perkant tokio tipo piniginę reikėtų gerai pagalvoti kokias funkcijas ji atliks.

Ploni kreditinių kortelių dėklai

Ši piniginių rūšis truputį skiriasi nuo prieš tai minėtų. Šios piniginės yra mažesnės ir pasiūtos kreditinių bei vizitinių plastikinių kortelių saugojimui. Atsižvelgiant į tai, kad šiomis dienomis nemaža dalis žmonių pinigus laiko ne grynaisiais, o banko sąskaitose, tokio kortelių dėklai yra dažnas pasirinkimas.

Taigi, renkantis savo vyrišką piniginę, visų pirma reikia nuspręsti kokias funkcijas ši piniginė atliks. Tradicinės vyriškos piniginės telpa ne tik į kuprinę ar rankinę, bet ir į striukės ar švarko kišenę, todėl tikriausiai yra bene dažniausias vyrų pasirinkimas perkant.