Muitines tarpininkai

Prekybos verslas Lietuvoje ir prekių importas iš trečiųjų šalių

Nusprendėte įkurti savo naują prekybos verslą? Produkciją, kuria prekiausite Lietuvoje, planuojate į Lietuvą importuoti iš trečiųjų šalių? Akivaizdu, kad tokiu atveju jums teks pasirūpinti daugybe svarbių užduočių, nuo kurių priklausys ir jūsų verslo sėkmė. Kaip bebūtų, neabejotinai turite ir labai daug klausimų bei abejonių, todėl visuomet naudinga pasinaudoti keliais praktiškais patarimais.

Suprantama, kad jums bus labai svarbu surasti patikimus prekių tiekėjus. Dažnai tam reikia nuvykti į užsienio šalį, kurioje su tiekėjais susitiktumėte asmeniškai ir aptartumėte visas svarbiausias detales. Tai ypač aktualu tuomet, kai ketinama prekes importuoti dideliais kiekiais ir norima išsiderėti palankesnes kainas ir sąlygas. Tačiau jei galimybės nuvykti į užsienio šalį ir tiesiogiai susitikti su tiekėjais jūs neturėsite, klausimus turėtumėte suderinti nuotoliniu būdu, nepaliekant jokių neaiškumų.

Žinoma, svarbu pagalvoti ir apie tai, kaip bus importuojama produkcija ir kas bus už tai atsakingas. Tai reiškia, kad reikia nuspręsti, ar prekių fiziniu transportavimu pasirūpins patys tiekėjai, ar visą transportą organizuosite jūs. Galiausiai, kai prekės pasieks Lietuvos sieną, bus reikalinga ir prekių išmuitinimo procedūra. Jei jūs šiuos darbus patikėsite išspręsti vežėjui, galite susidurti su įvairiomis klaidomis ir papildomomis prastovomis. Tuo tarpu, jei bandysite tai daryti savo pačių jėgomis, taip pat yra rizika, kad padarysite klaidų, išeikvosite daug savo brangaus laiko ir susidursite su papildomais sunkumais.

Taigi, turbūt klausiate savęs, tai kokį gi sprendimą būtų tinkamiausia priimti, jei norite sėkmingai ir sklandžiai įgyvendinti visas muitinės procedūras? Laimei, sprendimą gali pateikti muitinės tarpininkai, kurie specializuojasi šioje srityje ir gali užtikrinti, kad prekės bus išmuitintos greitai ir efektyviai. Plačiau apie muitinės tarpininkų siūlomas paslaugas galite skaityti Deklarantai.lt.

Tuomet, kai prekės bus išmuitintos ir galėsite jomis disponuoti, daug dėmesio skirkite efektyviausių prekybos būdų pasirinkimui. Tai reiškia, kad turite apsvarstyti visas galimybes – tiek prekybą fizinėse parduotuvėse, tiek ir internetu. Be to, galite pagalvoti ir apie savo turimų prekių tiekimą kitoms Lietuvoje veikiančioms parduotuvėms, tokiu būdu lengviau išplėsdami savo prekybos verslą.