Skrydžiai lėktuvu į Čikagą ir keli naudingi patarimai

skrydziai lektuvuJungtinėse Amerikos Valstijose yra daugybė miestų, todėl kaip turistai greičiausiai norėsite aplankyti kiekvieną iš jų. Žinoma, dažniausiai to padaryti nepavyksta, nes tam reikia labai daug pastangų. Net ir tuomet, jei jums gelbės skrydziai lektuvu, teks išeikvoti daugybę kelionės laiko, todėl pasibuvimui viename ar kitame mieste jo liks kur kas mažiau. Būtent todėl visuomet rekomenduojama kelionei pasirinkti vieną ar kelis miestus ir pasistengti juose aplankyti visas pačias žinomiausias ir gražiausias vietas. Taigi, viena iš geriausių ir turistų pamėgtų Amerikos vietų – tai Čikaga, taip pat žinoma kaip „vėjuotas miestas“.

Į šį Amerikos miestą galite lengvai nuskristi, jei pasinaudosite lėktuvų reisu Varsuva – Cikaga. Šis reisas labai dažnai pasirenkamas tiek mūsų tautiečių, tiek ir kaimyninių šalių gyventojų. Todėl tuomet, kai įsigysite lėktuvo bilietus, turėsite pagalvoti apie vietą, kurioje apsistosite, kai nusileisite Čikagoje. Žinoma apgyvendinimas priklausys nuo to, koks yra jūsų biudžetas. Jūs galite apsistoti labai prabangiuose penkių žvaigždučių viešbučiuose pačiame Čikagos centre arba nedideliuose moteliuose miesto pakraštyje. Viena iš geriausių ir jau labai seniai žinomų vietų, kurią pamėgę ne tik Čikagos gyventojai, bet ir turistai – tai „The Drake Hotel“ viešbutis. Jis įkurtas daugiau nei prieš šimtą metų ir pasižymi labai turtinga ir įdomia istorija – nepamirštant ir bene aukščiausios klasės maisto. Jei į Čikagą keliausite Kalėdiniu metu, tuomet šis viešbutis bus dekoruotas taip, kad atrodytų lyg žiemos stebuklų šalis. Be abejo, tai ne vienintelis viešbutis, kurį rekomenduojama pasirinkti. Taip pat galite išbandyti ir „Palmer House Hilton“ – tai taipogi vienas iš seniausių viešbučių, kuris buvo modernizuotas taip, kad atitiktų „Hilton‘ų“ pasaulinio lygio standartus.

Kai nuspręsite, kuriame viešbutyje ar motelyje apsistosite savo viešnagės Čikagoje metu, pasistenkite kaip įmanoma geriau suplanuoti savo laisvalaikį. Pramogų, kuriomis galite pasinaudoti šiame Amerikos mieste, yra begalė, todėl tikrai nenuobodžiausite ir savo laisvalaikį galėsite leisti labai turiningai ir smagiai. Vienas iš statinių, kurį neabejotinai verta aplankyti, tai „Sears Tower“ – tai pats aukščiausias pastatas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šis pastatas baigtas statyti 1973 m. Turistai gali pakilti į stebėjimo platformą ir į Čikagos miestą pažvelgti iš labai aukštai.

Taip pat svarbu nepamiršti, kad lankantis Čikagoje būtina aplankyti beisbolo varžybas, kuriose žaidžia visame pasaulyje žinomos beisbolo komandos ir tikros šio sporto žvaigždės. Be abejo, jei ši sporto šaka jums nėra prie širdies, vietoje to galite pasirinkti kultūrinį gyvenimą, kuris yra labai įvairus ir smagus. Šis miestas taipogi žinomas ir dėl Čikagos menų instituto, kuris įkurtas dar 1879 m. Institute esančiame muziejuje yra meno kolekcija, kuri nukelia mus atgal į laikotarpį prieš 5000 metų. Žinoma, pramogų yra daugybė, todėl pasidomėkite plačiau ir nuspręskite, ką norėsite aplankyti.