Vairavimo mokyklos: plačiau apie kategorijas ir kita naudinga info

vairavimo kursaiŠiuo metu išsilaikyti teises vos tik suėjo 18-ka Lietuvoje yra gana populiaru. Išmokyti Jus gali tik profesionaliose mokyklose, kurios būtent į tai ir yra orientuotos. Vairavimo mokykla Vilniuje priima skirtingo amžiaus, religijos, požiūrio į gyvenimą žmones, kurie nori išmokti vairuoti. Suteikiami ne tik teorijos pagrindai, tačiau ir praktika be kurios išlaikyti egzaminą paprasčiausiai labai sunku.

A kategorija

Vairavimo kursai Vilniuje siūlo įsigyti A kategorijos teises, kurios apima triračius arba motociklus. Laikytis teises galima tik sulaukus 20 metų. Amžiaus cenzas yra kiek didesnis nei lengvųjų transporto priemonių, kadangi vairuoti motociklą yra net kelis kartus sunkiau nei mašiną. Šių transporto priemonių galia yra didesnė nei 15 kW, taigi reikia gebėti ir suvaldyti mašiną. Mokymai labai atsakingi ir asmuo turi suvokti atsakomybę valdant šią transporto priemonę.

B kategorija

Ši kategorija yra pati populiariausia ir suteikia galimybę vairuoti mašiną, kurios svorio galia yra ne didesnė nei 3,5 tonos. Tuo pačiu galima vežti keleivius, kurių skaičius neviršija 8 žmonių. Dažniausiai tai arba įprasta lengvoji mašina arba mini autobusiukas, kuriuo manevruoti taip pat gana nesunku, tad leidžiama važiuoti su šia kategorija. Laikytis kursus galima sulaukus 18 metų. Tiesa, šiuo metu suteikiama galimybė mokytis teorijos jau nuo 17-kos.

C kategorija

Ji smulkinama detaliau atsižvelgiant į konkrečią transporto priemonę. Vairavimo kursai Vilniuje siūlo nuo kiek lengvesnių iki visiškai sunkių transporto priemonių. Dažniausiai teises galima laikyti nuo 21 metų amžiaus, tačiau kai kurios transporto priemonės gali būti valdomos ir sulaukus 18 metų.

Vairavimo mokyklose yra sukurta speciali programa, kuri leidžia gana greitai, paprastai ir efektyviai įsisavinti žinias ir jas pritaikyti praktiškai. Dažniausiai skirtingos mokyklos geriausiai orientuojasi į tam tikros kategorijos mokymą. Naudinga detaliau pasidomėti, kur bus aukščiausios kokybės, konkrečiai Jums reikalingos, paslaugos.

**

Vairavimo kursai yra būtini siekiant įgyti galimybę vairuoti. Kadangi mokyklų pasiūla yra labai plati – siūlome neskubėti ir atidžiai ieškoti geriausios mokymo įstaigos. Kuo daugiau atsiliepimų išgirsite – tuo tikresni būsite, kad Jūsų pasirinkimas – geriausias.