Vestuvinių suknelių verslas – nuo ko pradėti?

vestuviniu sukneliu verslasJei norite pradėti savo vestuvinių suknelių nuomos verslą, tikriausiai pats greičiausias būdas – nusipirkti jau įkurtą suknelių saloną. Toks verslo pradėjimo būdas patogus tuo, kad visą tai galima atlikti greitai – nereikia ieškoti patalpų, tiekėjų, kurtis iš naujo reklamos. Klientai jau žino įsikūrusį verslą ir į jį užsuka, užsako paslaugas. Todėl galima pradėti vestuviniu sukneliu nuomos verslą greičiau.

Vilniuje yra parduodamų įvairių drabužių nuomos ir pardavimo verslų. Vienas iš parduodamų yra vestuviniu sukneliu salonas. Verslo pobūdis – vestuvinių suknelių nuoma ir pardavimas. Pirkdami verslą, gaunate: 100 vienetų vestuvinių suknelių , 20 vienetų proginių suknelių, visus reikiamus baldus (8 spintas, rašomajį stalą, minkštus baldus, stiklinį staliuką, senovinę komodą, pakylas manekenams, 15 manekenų 3 krištolinius šviestuvus. Taip pat kompiuterinę techniką (kompiuteris, spausdintuvas, garso kolonėlės). Taip pat parengta reklaminė vestuvinių suknelių salono medžiaga: salono vardas, internetinis tinklapis, facebook puslapis. Salonas veikia 7 metus. Skolų nėra. Patalpos nuomojamos labai geroje ir strategiškoje vietoje, Vilniaus centre.

Kaune taip pat parduodamas pelningas drabužių verslas. Jis įsikūręs Garliavoje prie Kauno, strategiškai geroje vietoje, kur parduodami dėvėti ir nauji drabužiai. Parduodama viskas – įranga, drabužiai, puslapis facebooke, įmonių kontaktai. Parduotuvė dirba beveik 2 metus, gerai užsirekomendavus, yra pastovių klientų. Parduotuvė apie 40 kvadratinių metrų, įsikūrusi pastate, kuriame yra priešais kirpykla, soliariumas, picerija, kitoje gatvės pusėje PC Maxima, kavinė. Čia pat perėja, tad nuolatos yra žmonių srautas.

Taigi, kaip matome, vieta šiuo atveju svarbi, ir tokį verslą galima perdaryti į susijusį su vestuvėmis – nuomoti vestuvines sukneles, jas pardavinėti, pardavinėti ir nuomoti vyriškus kostiumus. O šalia yra ir grožio salonas – kirpykla nuotakoms darytis šukuosenas, soliariumas, kavinė rengti pobuvį ar užsakyti maistą vestuvėms, užkandžius.

Kitas būdas užsiimti vestuvinių suknelių verslu – kurti ar pirkti veikiančią internetinę suknelių ar drabužių parduotuvę. Vienas iš tokių parduodamų internetinių verslų yra toks: rūbų mažmeninė prekybos internetu verslas. Įmonė prekiauja ne tik Lietuvoje, tačiau ir kaimyninėse šalyse. Internetinė parduotuvė veikia ne pirmus metus, yra fizinė aptarnavimo vieta Vilniuje, kurioje kaupiamos atsargos, priimamos grąžintinos prekės ir aptarnaujami klientai. Paskutiniais metais bendrovė ženkliai investavo į reklamą ir marketingą, sukurtas pastovių klientų srautas, prekės ženklo ir registruotų lankytojų skaičius kasmet auga. Dirba apmokytas kolektyvas bei samdomas vadovas. Tokios internetinės parduotuvės kaina – 20000 Eur.

Vestuvinių suknelių parduotuvei pritaikyti galima ir įsigijus panašios srities e-parduotuvę – papuošalų ar aksesuarų parduotuvę moterims ar vyrams. Viena iš parduodamų papuošalų ir aksesuarų parduotuvių yra be UAB, tačiau yra pilnai paruošta e-prekybos platforma, tiekėjų kontaktai, likutis papuošalų sandėlyje. Kaina 2000 Eur. Arba galima įsigyti ir vyriškų aksesuarų parduotuvę su unikaliu domenu, svetainės talpinimu, facebook puslapių, apmokymais kaip valdyti svetainės sistemą, reklamos paslaugomis. Kaina 1200 Eur.

Taigi, yra įvairių būdų pradėti savo vestuvinių suknelių verslą tiek įsigyjant jau veikiantį suknelių saloną, tiek įsigyjant ar sukuriant savo drabužių parduotuvę internete ar pritaikant jau veikiančią e-parduotuvę ir išplečiant asortimentą į sukneles, vyriškus kostiumus, papuošalus ir aksesuarus.